Hakkımızda

Firmamız, Genc ve dinamik kadromuz ile, sizlere her zaman iyi bir Ar-Ge calısması ile en iyi ve sorunsuz urunu tespit ederek önermek ve satış sonrası devamlılıgını saglamak esasları uzerine çalışmaktadır

2005 Yılında Hans Laser ile ulkemizi tanıstıran AR-GE miz sayesinde Avrupa’dan gelen sistemlerden daha fazla ozellige ve hatta bir cogundan daha kaliteli urunleri daha uygun fiyatlar ile piyasaya sunmustur. Gunumuze kadar calısmalarımızda makine satmak esasindan ziyade sizlere dogru makine onermeyi ilke edindik. Zor piyasa kosullarına ve Cin Malı onyargısına ragmen birçok proje  uzerinde cihaz satısı yapılarak calısmalara devam edilmektedir.

Ve bugun Hans Laser ın en iyi AR-GE yapan ve Servis verebilen distributoru olarak her gecen gun artan is birlikteliği ile calısmalaramıza devam etmekteyiz.

2000 yılında yine ulkemize giren Cutlite Penta Otlas urunleri ile aynı makine de metal ve ametal malzeme calışmaz ilkesi AR-GE calısmalarımız ile ortadan kalkmıstır. Yine aynı firmanın ürettiği Laser markalama makineleri satışında Türkiye ve çevre ülkeleri için tek distribütör olarak hizmet vermektedir.

Uzun yılların getirdiği tecrubemiz ile bircok marka ve modele de elimizden geldigince destek olarak ulke ekonomimize deger verilerek katılan urunleri de ayakta tutmaya calısmaktadır.

2016 Yılında Tescillli markamız olan FiberTech Laser Markalama ve Kaynak makineleri üretimine başlanmıştır.

  • Yeniliklerden haberdar olun

  • Copyright 2022 - LaserDunyasi.com